Naszym atutem jest tworzenie interdyscyplinarnych zespołów do rozwiązywania poszczególnych zadań, dzięki czemu możemy najbardziej efektywnie wykorzystywać wiedzę i doświadczenie specjalistów z różnych dziedzin prawa.

wybierz dziedzinę

Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz

partner zarządzający

adwokat, doradca podatkowy

@pokaż email aleksandra.faderewska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • transakcje | fuzje | przejęcia
  • obsługa firm
  • podatki
  • sprzedaż bezpośrednia
  • nieruchomości

Marek Korcz

partner zarządzający

radca prawny

@pokaż email marek.korcz@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • ochrona prywatności
  • telekomunikacja
  • obsługa firm
  • prawo lotnicze
  • własność intelektualna
  • spory sądowe | arbitraż

Michał Chodkowski

partner

adwokat

@pokaż email michal.chodkowski@laszczuk.pl

pokaż telefon + 48 22 351 00 67

  • prawo pracy
  • sprzedaż bezpośrednia
  • obsługa firm

Maciej Łaszczuk

partner senior

adwokat

@pokaż email maciej.laszczuk@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • spory sądowe | arbitraż
  • transakcje | fuzje | przejęcia
  • obsługa firm
  • budownictwo | infrastruktura

Andrzej Polimirski

partner

radca prawny

@pokaż email andrzej.polimirski@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • nieruchomości
  • obsługa firm
  • budownictwo | infrastruktura
  • spory sądowe | arbitraż

Jan Rysiński

partner

adwokat

@pokaż email jan.rysinski@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • prawo karne gospodarcze
  • spory sądowe | arbitraż
  • obsługa firm

Justyna Szpara, FCIArb

partner

adwokat

@pokaż email justyna.szpara@laszczuk.pl

pokaż telefon Tel +48 22 351 00 67

  • spory sądowe i arbitrażowe
  • budownictwo, infrastruktura
  • nieruchomości
  • prawo karne gospodarcze

Karolina Jesionowska-Jagusiak

associate

adwokat

@pokaż email karolina.jesionowska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • podatki
  • transakcje | fuzje | przejęcia
  • nieruchomości

Andrzej Maciejewski

senior associate

radca prawny

@pokaż email andrzej.maciejewski@laszczul.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • budownictwo | infrastruktura
  • konkurencja | zamówienia publiczne
  • podatki
  • spory sądowe | arbitraż

Paweł Makulski

senior associate

adwokat

@pokaż email pawel.makulski@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • obsługa firm
  • transakcje | fuzje | przejęcia
  • prawo lotnicze
  • nieruchomości

dr Paweł Marcisz

of counsel

adwokat

@pokaż email pawel.marcisz@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • konkurencja | zamówienia publiczne
  • prawo lotnicze
  • spory sądowe | arbitraż
  • własność intelektualna | telekomunikacja | nowe technologie | ochrona prywatności

Aleksandra Orzeł-Jakubowska

associate

@pokaż email aleksandra.orzel@laszczuk.pl

pokaż telefon + 48 22 351 00 67

  • spory sądowe | arbitraż
  • budownictwo | infrastruktura

Jakub Pietrusiak

associate

adwokat

@pokaż email jakub.pietrusiak@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • obsługa firm
  • prawo pracy
  • spory sądowe | arbitraż

Krzysztof Riedl

associate

aplikant radcowski

@pokaż email krzysztof.riedl@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • spory sądowe | arbitraż
  • obsługa firm
  • prawo lotnicze
  • własność intelektualna | telekomunikacja | nowe technologie | ochrona prywatności

Patrycja Piotrowska

associate

adwokat

@pokaż email patrycja.piotrowska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • spory sądowe | arbitraż
  • budownictwo | infrastruktura
  • prawo karne gospodarcze
  • zamówienia publiczne
  • prawo lotnicze

Marcin Szlasa-Rokicki

senior associate

radca prawny

@pokaż email marcin.szlasa-rokicki@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • prawo pracy
  • ochrona prywatności
  • dane osobowe

Hanna Talago-Sławoj

of counsel

@pokaż email hanna.talago@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • zamówienia publiczne

Katarzyna Trociuk

associate

aplikant adwokacki

@pokaż email katarzyna.trociuk@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • obsługa firm
  • prawo pracy

Aleksandra Trzcińska

associate

aplikant radcowski

@pokaż email aleksandra.trzcinska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • prawo pracy
  • obsługa firm
  • prawo lotnicze

Agnieszka Zwierzyńska

senior associate

adwokat

@pokaż email agnieszka.zwierzynska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • własność intelektualna | telekomunikacja | nowe technologie | ochrona prywatności
  • sprzedaż bezpośrednia
  • obsługa firm
  • konkurencja | zamówienia publiczne

Andrzej Bundyra

junior associate

@pokaż email andrzej.bundyra@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

  • spory sądowe i arbitrażowe
  • własność intelektualna, telekomunikacja, nowe technologie i ochrona prywatnosci
  • prawo lotnicze

Marek Bysaha

PR & social media coordinator

@pokaż email marek.bysaha@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

Magdalena Dębska

office manager

@pokaż email magdalena.debska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

Anna Leszczyńska

paralegal

@pokaż email anna.leszczynska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

Agnieszka Ostaszewska

tłumaczka

tłumacz przysięgły

@pokaż email agnieszka.ostaszewska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

Agnieszka Pietrzak

paralegal

@pokaż email agnieszka.pietrzak@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

Agata Piotrowska

paralegal

@pokaż email agata.piotrowska@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67

Marta Pyśk

paralegal

@pokaż email marta.pysk@laszczuk.pl

pokaż telefon +48 22 351 00 67