Kariera

Jesteśmy przekonani, że sukces kancelarii zależy od naszego zespołu, dlatego inwestujemy w rozwijanie talentów. Wspieramy naszych prawników i pracowników w poszukiwaniu optymalnej ścieżki rozwoju, na której będą mogli z sukcesem wykorzystać wiedzę i kompetencje, budując jednocześnie swoją karierę, i nasze doświadczenie.

Cenimy inicjatywę i samodzielność myślenia. W naszej pracy niezbędna jest umiejętność budowania relacji z klientami i współpracownikami, a także umiejętność rzeczowego prezentowania i obrony stanowiska.

Osoby zainteresowane współpracą z kancelarią w ramach praktyk lub stażu, spełniające poniżej wymienione kryteria, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres:

@pokaż email @rekrutacja.laszczuk.pl

Uprzejmie informujemy, że nawiążemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Praktykant – wymagania:

  • IV lub V rok studiów prawniczych
  • bardzo dobre wyniki w nauce
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność

Aktualne ogłoszenia:

W związku z dynamicznym rozwojem praktyki prawa pracy kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy poszukuje prawnika na stanowisko associate do zespołu prawa pracy.

Wymagania:

– uprawnienia adwokata lub radcy prawnego albo status aplikanta II roku

– co najmniej 3-letnie doświadczenie w doradztwie zakresu prawa pracy (dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z wdrażaniem PPE lub zatrudnieniem cudzoziemców)

– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej

– umiejętność pracy w zespole

– komunikatywność

– mile widziane doświadczenie w zakresie wdrażania PPE

Oferujemy:

– pracę w renomowanej kancelarii

– budowanie doświadczenia w doradztwie z zakresu prawa pracy

– możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, realizowanych na rzecz polskich i międzynarodowych klientów

– atrakcyjne wynagrodzenie

– możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

– doradzanie klientom w zakresie prawa pracy: przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, analiza obowiązujących u pracodawców wewnętrznych przepisów prawa pracy, przeprowadzanie zwolnień grupowych i indywidualnych, obsługa prawna związana z zatrudnianiem cudzoziemców, a także doradztwo w zakresie sporów z pracownikami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w kancelarii prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres: rekrutacja@laszczuk.pl. Prosimy o wpisanie słowa Rekrutacja w temacie wiadomości.